Reklama

Plastická-chirurgie.info

  Plastická-chirurgie.info je portál s informacemi o plastických operacích a novinkami ve světě plastické chirurgie. Hledejte na Plastická-chirurgie.info:


--->
Jul 24

Kapsula: Je to pozdní závažná komplikace augmentace. Rozvíjí se pomalu prso je zatvrdlé hrbolaté a bolestivé nemění objem a není horké, čili stav nepřipomíná zánět. Typické období pro vznik této komplikace je 3 – 12 měsíců po implantaci, ale někdy je toto období i delší.

Sérom: Druhá komplikace často vznikající po úderu nebo nepřiměřené fyzické námaze. Prso je bolestivé zvětšuje svůj objem, ale není horké na dotek.

Zánět: Další obdobná komplikace, která se projevuje celkovými příznaky jako je zvýšená teplota až horečka a prso je zvětšené zarudlé, bolestivé a horké.

3 Komentářů k “Základní příznaky kapsulky a ostatních komplikací?”

 1. mirabel napsal/a:

  Dobrý den ,jsem 2 týdny po augmentaci a začalo mě bolet pravé prso, které mě po operaci vůbec nebolelo,bolest je tupá,tlačí mě to na řez v podprsní rýze,je to jako by mě někdo dloubal, prso je tvrdé,teplé a malinko oteklé a řez je červený,mám se něčeho obávat? Děkuji

 2. JH napsal/a:

  Dobrý den,

  svůj problém nepodceňujte a obraťte se na lékaře, který Vás operoval. Zde naleznete seznam lékařů a pracovišť, která zvětšení prsou provádějí (lze odfiltrovat podle města): http://www.plasticka-chirurgie.info/chirurgove/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika. Doporučila bych Vám si vyhledat dané pracoviště, kontaktovat je můžete přímo prostřednictvím kontaktního formuláře na uvedeném webu. Dále se dohodnout na konkrétním postupu.

 3. mery napsal/a:

  Dobrý den,jsem 14dní po augmentaci a modelaci prsou ,a jedno prso mám tak o číslo větší nezdá se mě že by bylo oteklé ,je možné že by se lékař přehlédl a prsa neudělal stejně velká?Děkuji

Váš komentář