Reklama

Plastická-chirurgie.info

    Plastická-chirurgie.info je portál s informacemi o plastických operacích a novinkami ve světě plastické chirurgie. Hledejte na Plastická-chirurgie.info:


--->
Sep 11

1) Autoimunitní choroby (lupus erythematosus, sklerodermie, crohnova choroba, roztroušená skleróza a další)

2) Systémové nemoci ovlivňující hojení tkání (nekompenzovaná cukrovka)¨

3) Poruchy srážlivosti, ne vysloveně kontraindikovaná, ale vysoce riziková je augmentace u pacientů s trombofilními stavy – leidenská mutace a podobné)

4) Oslabení imunitního systému – například akutně probíhající infekt nebo terapie imunosupresivy (látkami tlumící imunitní systém)

2 Komentářů k “U kterých chorob je kontraindikována augmentace , nebo bychom si v tomto případě augmentaci měli spíš rozmyslet”

  1. Marcela napsal/a:

    Mám diagnostik.roztroušenou sklerozu. Zatím s minim.potížemi.Je mi 38 a po 3letech kojení uvažuji o plastice. Jaké s tím mohu mít problémy, musím mít nějaká vyšetření navíc. A pokud mám antikoncepční tělísko, je to problém? Děkuji

  2. MUDr. Libor Kment napsal/a:

    Dobrý den, antikoncepční tělísko nevadí. Vyjádřit se k operaci a celkové anestezii by se měl před event. operací internista, který bude dělat předoperační vyšetření a i lékař, který Vás léčí s roztroušenou sklerozou.
    Jedná se o to, že zátěž, kterou operace představuje, může zhoršit Vaše onemocnění. Ale provést to lze, jesti to pro Vás hodně znamená. Prosím, kontaktujte mne prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonem: http://www.plasticka-chirurgie.info/chirurgove/kment-libor Operoval bych Vás raději určitě na klinice na Bulovce. Už jsem několikrát pacientky s roztr. sklerozou operoval. I v pokročilejším stadiu onemocnění. Hezký den.

Váš komentář