Reklama

Plastická-chirurgie.info

    Plastická-chirurgie.info je portál s informacemi o plastických operacích a novinkami ve světě plastické chirurgie. Hledejte na Plastická-chirurgie.info:


--->
Jun 29

Samovolná ruptura je velmi vzácná. Většinou dochází k prasknuti po nějakém vnějším násilí. Prs změní tvar a lehce pobolívá někdy se začne projevovat zánět (prs zarudne je horky a někdy se může zvýšit i tělesná teplota). Není to nikterak akutní, ale vyžaduje to výměnu implantátu.

2 Komentářů k “Jak poznám prasknutí silikonového implantátu?”

  1. Zlatica Némethová napsal/a:

    Dobrý den,mam na vás prosbu o radu.Už asi 5let mám anatomické silik.implantaty.Byla jsem na sonograf.vyšetření a zjistila jsem .že vnitřní stěně implantatu mám dvě 7milimetrové dirky,implantat na dotek se jeví jako poloprazdny,na tvaru prsu nejde nic vzhledově poznat.Pouze na dotek a to ted až v poslední době.Chtěla bych vědět pokud budu implant.reklamovat u mého plastického chirurga,jestli jsem povina výměnu hradit a nebo jestli je to vada materialu.Děkuji pokud mě poradíte.

  2. JH napsal/a:

    Dobrý den, myslím, že je třeba toto osobně probrat s lékařem, který Vás operoval. Zkuste se ještě na Váš problém zeptat zde: http://www.plasticka-chirurgie.info/diskuze/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika
    Na tomto foru odpovídají přímo plastičtí chirurgové.
    Hodně štěstí. JH

Váš komentář