Reklama

Plastická-chirurgie.info

  Plastická-chirurgie.info je portál s informacemi o plastických operacích a novinkami ve světě plastické chirurgie. Hledejte na Plastická-chirurgie.info:


--->
Sep 11

Některé kliniky pro tyto případy poskytují konzultaci pomocí telefonu nebo emailu. Stačí jim, když jim zašlete fotografii při pohledu ze předu a z boku. Údaje o vaší výšce, váze a velikosti podprsenky. Poté při vašem příjezdu projdete v jeden den ještě osobní konzultaci a veškerými předoperačními vyšetřeními a druhý den jdete na sál. Není to zcela optimální situace, ale postupuje se tak u klientek Češek žijících v zahraničí nebo u zahraniční klientely. Kvůli vytahování stehů a převazům je lepší zůstat v České republice ještě tak týden až deset dní. Poté je možné komunikovat s operatérem emailem.

2 Komentářů k “Jak můžu postupovat, pokud žiji dlouhodobě v zahraničí, a chtěla bych být operována v České republice?”

 1. Vladka napsal/a:

  Dobry den, mohli by jste mi prosim poradit vhodne stredisko na zvetseni prsou v oblasti Zlina kde se lze domluvit na zkracenem pobytu? Ziji ve Vlke Britanii a nemohu odjet na dlouhou dobu a zakrok uprednostnuji od Ceskych plastickych lekaru. Dekuji Vladka

 2. Julie Mikulková napsal/a:

  Dobrý den,

  zde naleznete seznam lékařů a pracovišť, která zvětšení prsou provádějí (lze odfiltrovat podle města):

  http://www.plasticka-chirurgie.info/chirurgove/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika

  Doporučila bych Vám si vyhledat vhodné pracoviště, kontaktovat je můžete přímo prostřednictvím kontaktního formuláře na uvedeném webu. Dále se dohodnout na konkrétním postupu.

  Hezký den
  JM

Váš komentář